Seo uyumlu WordPress temaları sitenizin içerik yönetimini nitelikli bir şekilde sağlanmasına olanak vererek arama motorlarında sitenizin üst sıralarda kalmasına, ziyaretçi sayınızın artmasına imkan sunmaktadır.
• SEO Crawler, WordPress kullanımı için gerekli olan Yoast SEO ile uyumludur. Sitenizin içerik yönetimi konusunda kod oluşturmanıza gerek kalmadan 19 değişik başlık tasarımı, detaylı tema seçenekleri ile profesyonel tasarım imkanı sunmaktadır.
• Pofo blog, e-ticaret siteleri başta olmak üzere birçok site çeşidi için değişik tasarımlara ve profesyonel içerik yönetimine sahip olan WordPress temalarından bir tanesidir. Bu tema sitenizin renk, yazı tipi, düzen gibi birçok seçenekleri bir tık ile ayarlamanıza olanak sağlamaktadır.
• MagXP 10, farklı mod ve düzenler ile sitenizin içerik yönetimine olanak sağlayan SEO uyumlu WordPress temalarından bir tanesidir.
• Best WordPress teması ile sitenizi sosyal medya platformunuz ile birleştirerek arama motorları ve sosyal medyada sitenizin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.